Kertenkele Dizisi Oyuncuları Kimler

Yeni sezonun başlaması ile bir çok dizi ve filmler ekranlar karşısında izleyicileri ile buluşmaya devam ediyor. Atv Ekranlarının yep yeni dizilerinden biri olan Kertenkele adlı dizinin tanıtım fragmanları yayınlanmaya başladı. Bir çok dizide başrol oynayan usta oyuncu Timur Acar, Hastasıyız dede ile Çakallarla Dans filminin fenomen isimlerinden biri haline gelmişti. İşte bu dizinin başrollerinde yer alana Timur Acar, bakalım diziyi kısa sürede zirveye taşıyabilecekmi.

kertenkele-dizisi

Kertenkele Dizisi Oyuncuları
Timur Acar, Şemsi İnkaya, Sinan Çalışkanoğlu, Erdinç Gülener, Eda Özerkan, Ebru Şahin, Ayça Kuru, Umut Oğuz, Ceren Şekercioğlu, Bihter Özdemir Dinçel
Kertenkele Dizisin’in KONUSU
İstanbul gecelerinin iflah olmaz çapkınlarından biri olan KERTENKELE’nin komik ve heyecan dolu maceraları konun alan bu dizide; Zekası ve sıra dışı yetenekleri ile her seferinde istanbul polisinten kurtulmanın yolunu buluyor. Profesyonel bir Hırsızı Canlandıran Kertenkele ( Timur Acar) komiseri Erdinç Gülener canlandırıyor. Kertenkele, Sinan Çalışkanoğlu, Şemsi İnkaya dışında, sürpriz isimlerle atv ekranında izleyicisi ile buluşmak için hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.