Kısmetse Olur Eser West Kimdir ?

Kanal D ekranlarının en çok izlenen programı damat adaylarından Kısmetse Olur Eser West Kimdir Nerelidir Yaşı Boyu Kilosu ? sorularıyla karşı karşıyayız.

Oldukça farklı tarzlarda çıkıyor neredeyse her gün ekran karşısına. ‘Acaba bugün nasıl biri olarak çıkacak, nasıl sempatik tavırlar sergileyecek?’ dediğinizi duyar gibiyiz. Haydi gelin hep birlikte Eser West’in bu esrarengiz dünyasına bir pencere aralayalım.

İlk olarak Kısmetse Olur Eser West Kim ve nerede doğmuştur sorusuna bir açıklık getirelim. New York doğumlu olan damat adayımız 1990 doğumlu. Şu an İstanbul’da ikametgah ediyor.

La Guardia Community College mezunu bir İngilizce Öğretmeni kendisi. Mesleğine yakışıyor, mesleğini de oldukça severek yaptığını belirtiyor adayımız. Mesleği gereği aldığı maaşın büyük bir kısmını ise vücuduna dövme yaptırmak için harcadığını söylüyor.

Kova burcu, kahverengi gözleri, 1.88 boyu ve 88 kilosuyla ben buradayım diyor Kısmetse Olur programıyla. Neşeli yapısıyla dikkatleri üzerine toplayan damat adayımız aradığı aşkı bulabilmek için katılmış Kısmetse Olur Programı’na. Henüz gönlünü kimse çalamasa da, o kalbinin kapılarını aralayacak gelin adayını beklemeye devam ediyor.
Kısmetse Olur ESER WEST Kimdir ? dediğinizde aklınızda belli başlı bir şeyler kesinleşmiştir diye düşünüyoruz. Renkli ve neşeli dünyasına ortak olacak aşkı bulmasını ümit ediyor, son sözü Kısmetse Olur’a bırakıyoruz.

ESER WEST
Eğitim durumu : La guardia community college
Meslek : İngilizce Öğretmeni
Memleket: Newyork
Yaşadığı Yer : İstanbul
Göz rengi: Kahverengi
Boy: 1.88
Kilo: 88
Burç: Kova

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.