Kurt Seyit ve Şura dizisi Murka(Hande Doğandemir) Kimdir ?

Hande-DoğandemirUzun süredir tartışılan Kurt Seyit ve Şura dizisinin Murka karakteri kim olacak konusu merakla beklenen sorulardan biriydi. Peki ama bu rolü hangi ünlü oyuncuya verdiler. Murka karakteri hakkında bir çok haber çıkmasına rağmen kesin bilgi geçtiğimiz günlerde kanal tarafından açıklandı ve Murka karakterini canlandıracak olan ünlü oyuncu Hande Doğandemir, olarak belirlendi. Peki ama Murka’nın anlamı nedir dizideki rolü nedir ?

Kurt Seyit ve Şura dizisi Murka Karakteri

Kurt Seyit ve Murka Nermin Bezmen’in ikinci kitabında geçen bir aşk hikayesidir. Bu bölümde ise Kurt Seyitin artık görev zamanı gelmişve Milli Mücadeleye katılmak zorundadır. Milli Mücadeleye katıldığı sırada ise Murka adlı verdiğimiz karakter ile yakınlaşacak ve aralarında bir Aşk duygusu alevlenecektir. Murka Karakteri ise  Kurt Seyit’in hayatındaki ikinci önemli kadın anlamına gelecektir. Bakalım Kurt Seyit ve Şura dizisi’nin diyer bölümde izleyicilerini nasıl bir heyecan bekliyor.

Hande Doğandemir Kimdir?

22 Kasım 1985 Yılında Türkiyenin başkenti Ankara’da dünyaya gelen Hande Doğandemir, oyunculuk hayali gerçekleştirmek için uzun uğraşlar vermiştir. Bir dönem Sunucu ve Sosyologluk yapmıştır. Şimdi ise Oyuncu olarak hayatına devam etmektedir. Hande Doğandemir, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi sosyoloji bölümünü bitirmiştir.Son zamanlarda Özellikle Güneşi Beklerken dizisindeki canlandırmış olduğu Zeynep karakteri ile bir çok hayran kitlesine sahiptir.

Hande Doğandemir Dizileri
Kurt Seyit ve Şura dizisi Murka
Güneşi Beklerken dizisi Zeynep
Şubat dizisi Elem
Leyla ile Mecnun dizisi Şans
Böyle bitmesindizisi Ceylan Ağalı
İbreti Ailem dizisi İpek Şenocak
Sen de gitme dizisi Aslı
Keskin Bıçak dizisi Aslı Karaağaç
Kahramanlar dizisi Zeynep Kayhan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.