Kurtlar Vadisi Pusu Hacker Erdem Kimdir?

Atv ekranlarının fenomen dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi Pusu, sezon finalinin ardından yen yayın döneminde Kanal D ile el sıkıştı. Milyonların beğenerek izlenen dizisi bu yıl tamamen farklı bir formatda K.V.P sevenlerinin karşısına çıktı. Yeni bölümünde Kanal D ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkan Kurtlar Vadisi Pusu, yine bu haftanın en çok izlenen dizilerinden biri oldu ve zirveyi kimseye kaptırmadı. Diziye bir çok yeni oyuncu transfer olurken Hacker Erdem karakteri internette en çok aranan isimlerden biri oldu. Peki bu Hacker Erdem kimdir?

Kurtlar-Vadisi-Pusu-Hacker-Erdem-Kimdir

Tezhan Tezcan Kimdir?
Asıl adı Tezhan Tezcan olan başarılı oyuncu 1978 doğumludur. Müşerref Akay’ın oğlu olan Tezcan, 1990 yılında ITU Devlet Konservatuarı’nı kazanmış ve eğitiminin bir kısmını da Viyana da tamamlamıştır. Hayatını ses sanatcısı olarak devam ettiren genç oyuncu,ses mühendisliği eğitimini ise Montreal’de aldı.
Şimdi ise sezon finalinin ardından ekranlara bomba gibi giriş yapan; ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ adlı dizide ‘Erdem’ karakterine hayat veren başarılı müzik adamı, oyunculukta da kalitesini kanıtladı ve zaten varolan hayran kitlesini büyük oranda artırmayı başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.