Lazer İle Dövme Sildirme İşlemi Nasıl Yapılır

Lazer İle Dövme Sildirme İşlemi

 

Günümüz çağında özellikle de gençler arasında yaygın olan dövme neredeyse hemen her gencin vücudunda farklı bölgelerde görülebilmektedir. Kimilerinin hoş bir görüntüsü olmakla birlikte kimileri de bilinçsizce yapıldığı için ilerleyen dönemlerde keşke yapmasaydım dedirten ve pişmanlık hissi yaşatan dövmelerdir.  Dövme küçük ve ince bir iğne yardımıyla mürekkebin doğrudan deri altına enjekte edilmesi sonucu yapılır ve oldukça ince işçilik isteyen bir iştir. Deri altına mürekkep enjekte edilmesi ile yapıldığı için de yüzeysel olarak çıkması veya normal bir şekilde silinerek çıkması mümkün değildir. Öyle ki dövme silinmesi neredeyse imkânsızdır.

 

Günümüzde dövme silme işleminde en başarılı ve etkili yöntem lazerle dövme sildirme işlemidir. Diğer yöntemlere göre biraz daha maliyetli olsa da en iyi sonuç elde edilen ve en çok tercih edilen yöntemdir. Lazer ışınlarının yardımıyla yapılan müdahale sonucunda kişinin vücuduna yapılan dövme neredeyse tamamen hiç yapılmamış gibi silinebilmektedir.

Lazer İle Dövme Sildirme Kaç Seans Sürüyor

Bu işlem maalesef her zaman tek seansta bitirilememekte ve işlem 3-4 ve bazen de çok nadir de olsa 5 seans kadar sürebilmektedir. Fakat bu işlem kullanılan boyanın kalitesi dövme yaşı ve boya rengine göre de değişiklik göstermektedir.  Yani siyah renk bir dövme daha kolay silinirken açık sarı gibi renk dövmelerin silinmesi daha zordur. Bunun için oldukça uğraş ve emek harcamak gerektiği gibi çokta dikkatli olmak gerekmektedir.

Lazer İle Dövme Sildirme Resimler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.