Minecraft Premium Satın Al – İndirimli Premium Satış Sitesi

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Dünyanın en çok oynanan ve hayal gücünün sınırlarını zorlayıp kişiye bir hayli yarar sağlayan  Minecraft’a şimdi inanılmaz uygun fiyat avantajlarıyla sahip olmak ister misin?

 

Markus “Notch” Persson tarafından bir hafta içinde tamamlanmış ve ardından sadece PC sürümü ile 18 Milyon oyuncuya erişen bu harika oyun 2011 yılından bu yana tüm dünyada bir hayli seviliyor, sevilerek oynanıyor. Oyun hakkında daha fazla bilgi vermeye daha fazla gerek yok! çünkü artık 7’den 70’e bir çok oyuncu Minecraft’ı biliyor. 

 

Oyunu sürekli olarak 3. Parti yazılımlarla herhangi bir ücret ödemeden kullanan oyuncular, oyundan bir süre sonra kolayca sıkılabiliyor. Ancak oyunun ücretli versiyonunda Online sistem de dahil olduğundan ve sürekli güncellemelerle oyunda değişikliklerin yapılması, 3. Parti yazılımla ücret ödemeden oynayan oyuncularla farkını ortaya koyuyor. 

 

Oyunun Premium sürümü ve Windows 10 kullanıcıları için geliştirilmiş versiyonu BursaGB’de bir hayli ucuz. Sende hemen BGB ile Minecraft Satın al ve bu eşsiz dünyaya, 18 Milyon oyuncunun arasına katıl! Satın alım sayfasında ise Premium ve Windows 10 Editon olarak seçiminizi yapabilirsiniz.

 

Minecraft Premium ve Windows 10 Editon Farkı

 

Minecraft Premium bir hayli detaylı. Online sistemi gelişmiş, oyun içi yapılandırma daha hızlı işliyor ve farklılıklar mevcut. Ancak Windows 10 Editon sürümü ise Premium’a nazaran biraz daha az geliştirilmiş ve oynanabilirlik açısından Premium ile fark yaratsa da, oyuna yeni başlayacak oyuncular için Minecraft Windows 10 Editon bir hayli uygun.

 

Sende Ucuz Minecraft Premium Satın Al

 

Minecraft Premium satın al ve orijinal Minecraft dünyasına katıl, online mod ile yepyeni arkadaşlıklar edin ve hayal gücünü orada da kanıtla! ayrıca şimdi %30’a varan indirimlerle Premium sahibi olabilirsiniz. 

 

Not: BursaGB’de Minecraft Premium CD Key olarak satılmaktadır. Hesap satışının yarı yarıya daha ucuz Minecraft hesap olduğunu biliyoruz ancak herhangi bir güvencesi olmadığında asla önermiyoruz. 

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.