Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yeni isim belli oldu..!

Star TV’nin en çok izlenmekte olan dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem ekibine yeni sezonda hepimizin tanıdığı ve oyunculuğu muhteşem bir isim katılıyor. Ayrıca söylentiye göre sadece bu kişi ile kalmayıp birçok yeni oyuncunun da diziye dahil edileceği gündem konuları arasında bulunmakta. Geçtiğimiz günlerde gördüğümüz üzere diziye Metin Akdülger, Mehmet Günsür, Farah Zeynep Abdullah isimlerinin katıldığını görmüştük. Yeni sezona katılan bir diğer yeni oyuncumuz ise Caner Cindoruk oldu.

Dizinin yapımcılığını üstlenen TIMS Productions dizinin yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun ile birlikte çalışıyor. Dizinin gelecek sezonunda 4.Murat’ın hikayesi izleyenlere sunulacak. Diziye yeni katılan oyuncu Caner Cindoruk ise dizide Silahtar Mustafa Paşayı oynayacak. Ünlü oyuncu daha önce ise Hanımın Çiftliği, Aramızda Klasın ve İstanbul Sokakları dizilerinde rol almıştı..

Caner Dindoruk ise diziye başlamadan önce 4.Murat ile ilgili kitapları okuyor, belgeselleri izliyor ve uzman tarihçilerden yardım alıyor. Oyuncunun ağustos ayının son haftalarına doğru provalara başlayacağı biliniyor. Dizi ise eylül ayında Star TV ekranlarında yerini alacak..

caner-cindoruk-biyografisi-305

Caner Dindoruk Kimdir?

1980 senesinin 17 Nisan tarihinde dünyaya gelen ünlü oyuncu aslen Adanalıdır. Kardeşleri gibi kendisini de tiyatroya yönlendiren kişi oyuncunun ailesi oldu. Aynı zamanda Caner’in amcası da tiyatro oyuncusudur. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan ünlü oyuncu ilk profesyonel rolünü ise Fehim Paşa Konağında çekimleri yapılmakta olan dizide Yusuf karakteriyle yapmış oldu.

1997 senesinde ise Adana’nın bir ilçesi olan Seyhan belediyesindeki Tiyatro Topluluğu ile birlikte ilk profesyonel tiyatrosuna da çıkmış oldu. 10 yıl boyunca sadece Seyhan Belediyesinde ve Adana Şehir Tiyatrolarında hizmet veren ve rol alan Caner, şimdi hepimizin ekranlarında rolünü almaya devam edecek..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.