Mutfak Perdesi Modelleri

Mutfak Perdesi Modelleri

     Mutfak dekorasyonunun önemli bir parçası da mutfak perdeleridir. Mutfak dolaplarıyla, mutfak masasıyla, mutfak sandalyeleriyle ve mutfak halısı gibi aksesuarı tamamlayan parçalar ile bütünlük oluşturmak zorundadır. En çok yapılan yanlışlardan bir tanesi de mutfak perdesinin sadece mutfak halısı ile uyumuna bakılmasıdır. Oysa mutfaktaki her şeyin birbiri ile uyumlu olması halinde kusursuz bir dekorasyon yapılabilir.

Mutfak Stor Perdeler

Stor perdeler mutfak için çok kullanışlıdır. Temizlemesinin kolay oluşundan ve mutfağa modern bir hava verdiğinden son zamanlar da mutfak dekorasyonunda sıkça kullanılan perde çeşididir.

Mutfak Zebra Perdeler

Mutfak zebra perdeler yine çok kolay temizlenebilmesi açsından çok tercih edilmektedir. Evin birçok kısmında olduğu gibi mutfakta da rahatça kullanılabilmektedir.

Mutfak Baskılı Perdeler

Baskılı perdeler ile mutfaklar cıvık cıvıl cıvıl. Mutfağa şirin ve hoş bir hava veren baskılı perdelerin birçok çeşidini bulabilmeniz mümkün.

Mutfak Pilise Perdeler

Mutfak pilise perdeler çok tercih edilmemektedir. Ama mutfakta kullanım açısından uygundur. Temizliği kolaydır.

Mutfak Cam Üstü Perdeler

Cam üstü perdelerin en büyük avantajı rahatça camı açabilmektir. Daha çok küçük pencerelerde kullanılan cam üstü perdelerin de temizliği kolay olduğundan tercih edilmektedir.

Mutfak Tül Perdeler

Eski zamanlardan beri kullanılan mutfak perde çeşidi tül perdelerdir. Mutfağınıza klasik bir hava vermek istiyorsanız mutfak tül perdelerini tercih edebilirsiniz.

Mutfak Jaluzi Perdeler

s

Jaluzi perdelerin temizliği zor olduğundan hemen hemen neredeyse mutfak için tercih edilmemektedir.

Mutfak Tül Stor Perdeler

Stor perdelere geleneksel bir hava veren tül stor perdeler mutfak kullanımı açısından oldukça uygundur. Mutfak dekorasyonunda uyumlu kullanıldığı zaman mutfağa hoş bir hava katacaktır.

Mutfak Dikey Perdeler

Uzun pencerelerde kullanılması uygun olan dikey perdelerin kullanım rahatlığından dolayı tercih edilmesi mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.