Nejat İşler Hastaneden Sonra İlk Fotoğrafları

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Nejat İşler sağlığına kavuşuyor, hastaneden çıkarken zafer işareti veren İşler’in sağlık durumu iyiye gittiği öğrenildi.Hastaneden sonra ilk fotoğrafı internette dolaşıyor. Zorlu geçen hastane günlerinde sevenleri yanında bırakmamıştı onu.

Her kesimden ziyaret akınına uğrayan hastanesi Diren Nejat İşler hashtag’li destekler ve bir çok facebook sayfası Nejat İşler‘e  dualar edip bir an önce sağlığına kavuşmasını istiyorlardı. O iyi dilekler kabul oldu ve Şimdi ise o güzel insan yavaş yavaş sağlığına kavuşuyorsevenlerini yarı yolda bırakmadan sonuna kadar ilerlemesini istiyoruz.

NeJat İşlerin Hastaneden Sonraki İlk Fotoğrafı

10262259_289060621257594_1819824659450413877_n

Kendisine çok çok geçmiş olsunlarımızı iletiyoruz. Umarım bir daha onu bu durumda görmeyiz ona asıl yakışan beyaz perde.

Nejat İşler’in Doktorundan Açıklama

  “8 Şubat 2014 tarihinde başka bir hastaneden Yoğun Bakım Ünitemize transfer olan Nejat İşler, sağlık durumundaki olumlu gelişmelerin ardından ayaktan kontrol ve tedavilerine devam etmek üzere hastanemizden taburcu olmuştur” dedi.

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.