Not Defterindeki Egemen Karakteri Kimdir ? Ekin Mert Daymaz

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

not defteri dizisi egemen kim6
Fox TV’nin hızla yıldızı yükselen dizisi Not Defteri‘nin başrol karakterlerinden birini canlandıran Mert Daymaz Kimdir ? Gerçek ismi Ekin Mert Dayanmaz hakkında boyu yaşı doğum tarihi ve genel biyografisini yayınlıcaz bugün. Dizide ki rolüyle başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken genç yıldızın hayatından bahsedicez dizide ki rolünden ve genel biyografisini paylaşıcaz.

Not Defteri dizisiyle ünlenmeye başlayan genç yıldızın dizide ki karakterinden bahsedelim biraz Dersaadet isimli mahallede ve aynı mahallenin ismini taşıyan dersaadet lisesinde olan Egemen’in en büyük hayali abisinin bıraktığı yerden devam ettirmek ve mahalleye sahip çıkmaktır.

Haksızlıklara karşı durduğundan dolayı başına çok olaylar açılan abisinin sonu cezaevine mahkum edilen İnce Memet lakaplı mahallenin en sevilen en yiğit insanlarından birisidir. Abisini örnek alan Egemen’de bu sebepten dolayı aşkıyla işiyle ve okul yaşantısıyla sıkıntılar yaşamaktadır.

Ekin Mert Daymaz Hakkında
Mert Daymaz 2 Aralık 1990 tarihinde Hollanda’da doğmuştur.Ekin Mert Daymaz olan tam adıyla 2013 yılında düzenlenen 2013 Best Model Of Turkey yarışmasında 3. seçilerek kariyerine başlamıştır. Lise eğitimini Çatalca’da tamamlayan Daymaz Basketbol ile aşırı derecede ilgilenmektedir ve bu faaliyet içerisinde sakatlanır ve model olmaya karar verir.

Haliç Üniversitesi’nde Fitness ve Antrenörlük eğitimi alıyor. Ünlü isimlerden de oyunculuk dersleri alan karizmatik oyuncu mizah oynamayı sevmiyor ve normal olarakta tercihte de bulunmuyor genelde drama yönlerini belirten oyuncumuz bu tür rolleri fazlasıyla seviyor.

Not Defteri Egemen yani Ekin Mert Daymaz Resimleri

2 Comments

  1. senagul
  2. melike yaman

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.