O bana çok benzer’e Rezzan Kiraz Şoku

Birçok ünlünün akın akın gittiği ve halkın arasına karıştığı Show TV’de yayınlanan ve birçok kişi tarafından severek izlenen program olan O bana çok benzer’e bu bölüm Rezzan Kiraz davet oluyor. Rezzan Kiraz bu bölümde oldukça fazla tuhaf işler ve işlemler yaparak halkın dikkatini çekmeye çalışacak ve halk tarafından tanınmamak isteyecek. Ekranlarda çok fazla gördüğümüz rüya tabircisi ve astroloji ile ilgilenmekte olan Rezzan Kiraz, tarzını programa da yansıtmış durumda.

Rezzan Kiraz 1957 senesinde Sivas’ın Divriği beldesinde dünyaya gelmiş ve İstanbul Kız Lisesinde eğitimini tamamlamıştır. Üniversite eğitimini ise Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde yapan Rezzan Kiraz, metafiziğe olan ilgi ve duygularını ise lise yıllarında kazandı.

İlerleyen yıllarda Metin Kiraz ile yollarını birleştiren Rezzan Kiraz, kendini geliştirdikten sonra Star TV’de programlar yapmış ve şuanda da araştırmalar ve  yazılar yazmaktadır. Birçok makale yazan ve akılları karıştıran Rezzan Kiraz çoğu zaman yaptığı çalışmalar ile birçok kişiyi şaşkına çevirmeyi de başarmıştır.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.