Poyraz Karayel Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Yüzlerce farklı kategoride birbirinden farklı onlarca dizi yayınlamış olan Kanal D reyting sırlamasında herzaman olduğu gibi zirvede gezinmektedir. Bu sezona hızlı başlayan Kanal D listesine yeni bir diziyi ekledi. Poyraz Karayel dizisi güçlü oyuncu kadrosu ile beklentileri karşılayacakmı ? İşte bu sorunun cevabını bence bilmiyorum ama şunu çok iyi biliyoruz Kanal D yaptıysa olur :)

karayel-poyraz

Poyraz Karayel Dizisi

Yapımcılığını bir çok dizi film ile ismini duyuran Limon filmin üstlendiği Poyraz Karayel dizisinin başrollerinde ise, İsmail Düvenci ve Ceyda Düvenci, İlker Kaleli gibi ünlü isimlerin yer aldığını görmekteyiz.

Kayıp Şehir dizisinde İrfan karakterini canlandıran ( İlker Kaleli ) izleyicileri tarafından bir hayran kitlesi oluşturmuş durumda. Aslında sezona iddialı giren fakat zamanla izleyicinin ilgisin, çekmediğini düşündüğüm Kayıp Şehir dizisinde, İlker Kaleli oyunculuğunu en iyi şekilde sergilediğini düşünüyorum. EYlül Ayında yayına girmesi beklenen dizinin henüz saat kaçta ve tam olarak tarihi kesinleşmiş değil.

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.