Roman Havası Dizisi Sultaniye Kimdir?

Show Tv ekranlarının yep yeni dizilerinden biri olan Roman Havası, profesyonel oyuncu kadrosu ile ekranlar karşısında izleyicileri ile buluştu. Uzun zamandır çekimleri devam eden dizinin başrollerinde güzel şarkıcı Petek Dinçöz’de rol almaktadır. İstanbulun bir kenar mahallesinde geçen bu dizide, mahalledeki bu insanların birbirleri ile olan samimiyeti ve birbirlerinin acılarını kederlerini ve sevinçlerini paylaşmanın ve bağlıklarını konu almaktadır. Geçtiğimiz günlerde 1. bölümü ile Show Tv ekranlarında keyifli dakikalar yaşatan Roman Havası dizisinin seviken karakteri Sultaniye Kimdir ?

roman-havası2
Roman Havası Dizisi Sultaniye Kimdir?
1. Bölümünün yayınlamasının ardından bir çok izleyicinin büyük bir beğeni ile izlemesi, dizinin kısa sürede iyi yerlere gelmesi beklenmektedir.Dizinin sevilen isimlerinden biri olan Sultaniye karakteri ise Lalizar Kemaloğlu adlı güzel oyuncu canlandırmaktadır.

1989 Yılında Ankarada dünyaya gelen güzel oyuncu Ortaokul ve Lise yılları eğitimini doğduğu memleketinde tamamlamıştır. Liseden mezun olduktan sonra Uludağ Üniversitesinde Oyunculuk Bölümünde yaparak mezun olmuştur. Bir çok tiyatroda oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncu, ilk dizi deneyimi olan Roman Havası dizisinde Sultaniye karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.