Samsung Galaxy S5 özellikleri fiyatı ve Türkiye çıkış tarihi

Milliyet kaynaklı habere göre Samsung Galaxy S5 Özellikleri ve fiyatını bu cep telefonu hakkında ki diğer gelişmiş özellikleri anlatıyoruz. Galaxy S5’in Fiyatı nedir ? , Galaxy S5 en iyi özellikleri,Galaxy S5 Türkiye de ne zaman çıkıyor?

Avea’nın açıklamasına göre samsungun 24 subatta barselondaki teknoloji liderleriyle bir araya getiren Mobil Dünya kongresinde lansmanını gerçekleştirdiği GALAXY S5’i Avea müşterilerinin hizmetine sunucak.

img_blue_6

“Biz de şu anda, piyasadaki en üstün akıllı telefonlardan biri olan ve parmak izi tarayıcısı, kalp atışı ölçen sensörü, suya ve toza dayanıklı olması gibi yenilikçi ve üstün özellikleriyle sunulacak olan Samsung Galaxy S5’i daha önceki Galaxy modellerinde olduğu gibi yine avantajlı tekliflerle müşterilerimizle buluşturacak olmanın heyecanı içindeyiz.Avea olarak 2013’te, bir önceki yıla oranla yine pazarın kendisinden daha fazla büyüme sağladık ve yüzde 91’lik bir artışla akıllı telefon satışlarında rekor kırdık. 2013 yılı boyunca akıllı telefonun ilk adresi yine Avea oldu. 2013 yılsonu itibariyle akıllı cihaz penetrasyon oranımızı bir önceki yıla göre yüzde 11 oranında bir artışla yüzde 37’ye yükselttik ve bu alandaki sektör liderliğimizi koruyarak sürdürdük. Akıllı telefonda yakaladığımız bu başarıda; müşterilerimize dünyanın en iyi ürünlerini edinme olanağı sunduğumuz avantajlı ve cazip kampanya ve tekliflerimizin de payı var. Ayrıca, Avea’ya numarasını taşıyan yeni müşterilerimiz de cihaz kampanyalarımızdan yararlanabilecek ve cihaz taksitlerini aylık olarak faturaları üzerinden kolaylıkla ödeyebilecekler. Yine mevcut Avea aboneleri taksit imkanlarıyla ve Avea fırsatlarıyla Samsung Galaxy S5’e çok yakında sahip olabilecekler.”

Özellikle bu telefon markasını tercih eden kullanıcıların bu telefonu çok beğenecekleri şuan için apaçık şekilde görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.