Serkan Çayoğlu Kimdir?

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Bir çok başarılı diziye imza atan Fox TV bu sezon Kiraz Mevsimi adlı dizi ile reyting sıralamalarında yükselişi yaşıyor. Peki bu dizisde Serkan Çayoğlu Kimdir? Öncelikle dizinin en çok sevilen karakterlerinden biri olan dizide AYAZ karakterini canlandıran Serkan Çayoğlu Almanya doğumlu Manken ve Oyuncudur. Ekonomi bölümünde okumuş olan Çayoğlu eğitimin devamını Almanya’da tamamlamıştır. Daha sonra Almanya’da gelen mankenlik tekliflerini kabule den ve bu şekilde Mankenlik yapan yakışıklı oyuncu bir çok tiyatroda eğitim alarak oyunculuğa ilk adımını atmıştır.

Yaklaşık 2 3 yıl önce yurtdışından istanbula yerleşmeyi düşünen yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu, burada mankenlik yapmayı düşünmüş ve daha sonra Ümit Çırak, Dolunay Soysert gibi ünlü isimlerden profesyonel oyunculuk eğitimi almıştır.Kuzey Güney dizisinde ise rol alarak başlayan oyuncu dizde Merve Boluğur’un İtalya dan gelen arkadaşını canlandırmıştı. Son olarak hande yenerin milyonlar tarafından izlenen haraketli parçası Ya ya ya, adlı şarkının klibinde rol almıştı.

Serkan Çayoğlu Biyografiserkan-cayoğlu

Serkan Çayoğlu Boyu: 187 cm

Serkan Çayoğlu Kilosu: 85 kg

Serkan Çayoğlu İstanbul’da yaşıyor.

Yaptığı İşler : Maken , Foto Model ve Oyuncu

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.