Siyah Beyaz Dizisi Ne Zaman Başlayacak, Konusu Ve Oyuncu Kadrosu Nedir?

Ay Yapımın yeni sezondaki iddialı yapımlarından biri olan Siyah Beyaz gerek oyuncu kadrosu, gerek konusu ile şimdiden fan sahibi olmaya başlamış görünüyor. Star TV’ de yayın hayatına başlayacak olan dizinin yönetmenlik koltuğunda Ali Bilgin’ in oturacağı diziyi Kara Para Aşk’ da birlikte çalışan Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alacak. Bu kadar iddialı bir kadro kuran Ay Yapım, seçtiği oyuncular ile oldukça kaliteli bir yapım olacağını şimdiden herkese hissettirdi. Peki, Siyah Beyaz Dizisi Ne Zaman Başlayacak, Konusu Ve Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?

Siyah Beyaz dizisinin kadrosu ve konusu açıklandıktan sonra herkes merakla ne zaman başlayacağını sorgulamaya başladı. Sıra dışı konusu ve kaliteli oyuncu kadrosu ile şimdiden fan sahibi olmaya başlayan dizinin fanlarının ise aklındaki soru ”Ne zaman başlayacak? ” oldu. Dizinin yeni sezonda Star TV’ de yayınlanacağı biliniyor. Fakat tam olarak ne zaman başlayacağı hakkında detaylar Ay Yapım ve Star TV tarafından verilmedi. Bu nedenle fanların Ay Yapım’ın açıklamasını ve Star TV’nin vereceği fragmanı beklemekten başka çaresi yok gibi görünüyor.

 

aeia

Dizinin konusu ise yine merak edilenler arasında. Babası için tetikçilik yapan soğukkanlı ve acımasız bir adam ile adeta iyilik meleği bir kadının aşk hikâyesini anlatıyor. İki birbirine zıt ve tamimiyle farklı karakterlerin tutkulu bir aşk serüvenini izleyeceksiniz. Tabi bu tutkulu aşkın yanı sıra karşılarına çıkacak engellerle baş etmeye çalışmaları ekran karşısında olacak. Dizinin adından da anlaşılacağı gibi Siyah ve Beyaz kadar zıt iki karakterin tutkulu aşkları… Dizinin başrollerinde ise Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün olacak. Devrim Yakut ise yardımcı oyunculardan birisi olacak. Dizinin oyuncu kadrosu ile ilgili bilgiler henüz Ay Yapım tarafından açıklanmadı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.