Siyah Beyaz Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekildiği Bölgeler ve bölgeler hakkında bilgi

Siyah ve beyazın tutkulu aşkını anlatan ve başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuğba Büyüküstün’ün paylaştığı dizi çok yakında ekranlardaki yerini alacaktır. Eski manken ve şimdilerde ise oyunculuk yapan, uzun zamandır bir projede yer almayan Kıvanç Tatlı tuğ sevenlerini bu yeni proje ile Ferhat karakteri, En son Kara Para Aşk dizi ile ekranlarda yer alan Tuğba Büyük üstün ise Şirin karakterini canlandırdığı dizi Ferhat ve şirin aşkına günümüz esintileriyle yeni bir tat katması amaçlanmıştır.

Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon tarafından yazılan Siyah ve Beyaz, yapımcılığını Ay yapım tarafından gerçekleştirilmektedir. Kıvanç Tatlı tuğ, daha önceleri Gümüş dizisiyle Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon ile bir araya gelmişti. Bu senaryo ile tekrar Gümüş dizisi ekibiyle çalışacağı görülmektedir. Senaryoda Ferhat, Bakan adı verilen kötü bir adamın sağ kolu olarak dizi sevenlerinin karşısına çıkacaktır. Ferhat, soğukkanlı, acımasız ve duygusuz bir adamdır. Ayrıca tetikçi olarak başkanın yanında çalışmaktadır. Şirin, aslında tıp okumuş bir doktordur. Ancak bir sebeple mesleğini yapamaz ve kendine küçük bir restoran açmıştır. Şirin karakterindeki Tuğba Büyük üstün küçük restoranını işleten iyi kalpli, naif bir kadın olarak ekranlardaki yerini alacaktır. Dizide bu iki zıt karakter kaderin onları bir araya getirmesi sonucu ortaya çıkan tutkulu bir aşk hikayesi anlatılmaktadır.

Aşkın kesiştiği, sevgi aşkın tutkuyla birbirine karıştığı ve birbirinden ayrıldığı, kısaca zıtlıkları tüm açıklığıyla gözler önüne seren samimi bir anlatımla seyircileri ekrana kilitleyecektir. Diziyi merakla bekleyen seyirciler Siyah beyaz dizisi nerede çekiliyor. Çekildiği bölge hakkında bilgi ve dizi kadrosunda başka kimlerin olacağı en çok merak edilen konulardır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.