Skype Fatal Error:Failed to get proc..Kernel32.DLL Hatası Çözüldü

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

txm8u
Merhaba arkadaşlar şu sıralar windows xp kullanan bir çok arkadaşımda çıkan skype hatasıyla ilgili bilgilendirme yapmak istiyorum. Skype son sürüm güncellemesinden sonra açılmıyor. Bu da günlük hayatımız da sıkça kullandığımız bir program olması nedeniyle bir çok işimizden alıkoyabiliyor. Sonuç olarak iletişim bazlı olarak kullanıyoruz ve yanı sıra dosya gönderimi alımı yapıyor ve görüntülü, sesli konuşma da cabası

Skype Ne Hatası Veriyor ?

Skype’ın verdiği hata”Fatal Error: Failed to get proc address for GetLogicalProcessorInformation (KERNEL32.dll)” olarak karşımıza çıkıyor. Ve bu hata sonrası hiçbir şekilde açılmıyor.

Skype Hatası Çözümü Nedir ?

Bunun genel olarak çözümü basit ya windows xp’nizi service pack 3’e yükselticeksiniz ya da Skype versiyonu olan Skype 6.6.0.106 sürümünü bilgisayarınıza yükleyeceksiniz. Ufak bir kurulum sonrası normal bir şekilde skype hesabınıza giriş yaparak bu durumdan kurtulabilirsiniz. Aşağıdaki linki tıklayarak indirin.

Skype 6.6.0.106 Tıklayarak bu sürümü indirebilirsiniz.

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.