Sokak Modasında Şık Stil Önerileri

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Sokak Modasında Şık Stil Önerileri

 

Herkes güzel olmak ister. Güzel olmanın da yanında şartları vardır. Her gün bakımlı, her gün özenli olmak da bir çaba ve emek ister. Bunun yanı sıra her yeni günde değişen modayı takip etmek, belki dolabımıza iki üç yeni parça almak gerekebilir. Sokak modasında şık stil önerileri vermek gerekirse aslında çok da fazla kasmaya gerek yok. Rahatlıktan yana davranmak, gündelik takılmak daha doğru. Ama gündelik takılırken rahat ve aynı zamanda şık olmak da yine sizin elinizdedir. Mesela bunun için klasik bir pantolon altına spor ayakkabı giyerseniz hem konforlu hem de şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Kış aylarında kabanlarınızla da bu şıklığı yakalamanız mümkün. Kot pantolon giyerek üzerine zarif bir kaban modelini kom binlediğinizde oldukça rahat ve mükemmel gözükmeye ne dersiniz?

 

Süet elbiseler 70li yılların esintisini günümüze taşısa da oldukça tarz bir görüntü sağlıyor. Sokak modası için süet elbiseleriniz ile oldukça stil bir görüntü sağlayabilirsiniz. Hem de daha zengin bir etki bırakırsınız insanlar üzerinde. Renkler de en az giyilen kıyafetler önem taşır. Mesela gri renk giyinmek baştan ayağa, sizi oldukça cool bir yapıya taşıyabilir. Ofislerinize giderken bu rengi kullanmayı ihmal etmeyin.

 

Deri olan parçalar da sizlere farklı bir tarz sahibi olmanızı sağlayabilir. Deri taytlar özellikle hem şıklık hem de rahatlık konusunda listenizin başında gelebilir.

 

Hadi Yorumunu Yaz Dostum!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.