Survivor 2017 ne zaman başlayacak ?

Uzun senelerce yapılmakta olan ve ülkemizde bulunan binlerce kişi tarafından keyifle izlenmekte olan Survivor serisi Acun Ilıcalı önderliğinde ve yine Acun Ilıcalı’nın kanalı olan TV8’de yayınlanmaktadır. Kanal survivor ile ilgili birçok çalışmaya yer vermekte ve bu çalışmaları bizlere sunmaktadır. Böylece oldukça detaylı bir şekilde oyun incelenmesi, yarışmacı günlüğü ve bir takım diğer çalışmaları da sunan kanal, survivor magazin gibi birçok haberi de bizlere sunabilmektedir.

Survivor ilk ne zaman yayın hayatına başladı ?

2005 senesinde yayın hayatına başlayan Survivor Türkiye, başladığı günden itibaren günümüze kadar birçok yayın yapmış ve birçok kişi ile birlikte adada çalışmalarını yürütmüştür. Başladığı günden itibaren kendisinde oldukça büyük gelişmeler gösteren ve çalışmalarını gün ve gün artıran yönetim her sezon farklı ödül oyunları ile birlikte de oyuncularını korumaktadır.

700x115631_acun_1

Başladığı günden beri kimler şampiyon oldu?

2005 Senesinde Uğur Pektaş,

2006 Senesinde Derya Durmuşlar,

2007 Senesinde Taner Özdeş,

2010 senesinde Merve Oflaz,

2011 Senesinde Derya Büyükuncu,

2012 senesinde Nihat Altınkaya,

2013 senesinde Hilmi Cem İntepe,

2014 senesinde Turabi Çamkıran,

2015 senesinde Turabi Çamkıran,

2016 senesinde Çağan Atakan Arslan,

Survivor Büyük Ödül Ne kadar?

Survivor Türkiye isimli yarışmanın belirlenen sabit büyük ödülü 500.000TL (beşyüz bin türk lirası) olarak belirlenmiş durumda. Ayrıca bu ödüle ek olarak oyun içerisinde bir adet araba, büyük maçlara ait biletler, tatil biletleri ve fırsatları gibi birçok ödül ve fırsatta kişiyi bekleyen diğer unsurlar arasında. Büyük ödül en son final gecesi sahibini bulan ödül olsa da diğer ödüller iki takım arasında yapılan karşılaşmalar sonucunda gruba verilir. Araba ise sadece bir kişiye verilir ve kazananın belirlenmesi için bilgi yarışması yapılır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.