Survivor Hilmi Cem Yeni Dizisiyle geliyor!

2013 senesinde oynanmakta olan ve zamanının en çekişmeli Survivor’ı olarak adlandırılmakta olan oyunun şampiyonu olan Hilmi Cem İntepe, şampiyonluktan sonra oyunculuğa da ilk adımı atma yolunda ilerliyor. Ayrıca Hilmicem, izleyenlerinin bıraktığı imajını çoktan değiştirmiş durumda yeni imajı ile gündeme geliyor.

Hilmi cem’in yeni dizisi Bodrum Masalı gelecek günlerde Kanal D ekranlarında yerini alacak. Hilmicem her ne kadar ilk oyunculuk tecrübesini yaşasa da ülkemiz tarafından oldukça tanınıyor ve birçok hayranı da mevcut.

Hilmicem’in rol aldığı dizi Bodrum Masalı 18 Ağustos 2016 tarihinde Kanal D ekranlarında izlenebilecek ve böylece hayranları ile İntepe buluşmuş olacak. Kelebek isimli bir karakteri canlandıran İntepe, merak dolu birçok kişiye 18 Ağustos’da gereken cevap verilecek. Birçok kişi oyunculuğunun kötü olacağını düşünse de hayranları Hilmicem’e büyük saygı ve güven duyuyor.

fft107_mf4341931

Kelebek Karakteri Nasıl Bir Karakter?

Genel olarak Kelebek karakterinin asıl ismi kimse tarafından bilinmemektedir. Gelecekteki yaşamı ile ilgili herhangi bir hayali olmayan Kelebek’in aşk macerası da dizinin senaryosuna dahil oluyor. Karakter hakkında diğer bilgiler ise dizi başladıktan sonra sayfamızda paylaşılacak ve bu makale de sürekli olarak güncellenecek.

Kelebek Karakteri Hakkında Başka Bilgi Var Mı ?

Hilmi Cem İntepe’nin küçüklükten beri dans ile ilgilenmesi ve dans işi ile uğraşması üzerine dizide de bu hünerlerini gösterebileceği izleyicinin aklına gelse de ne senaristten ne de oyuncudan bu yönde bilgiler gelmedi. Bu bilgilerin bize ulaşmasının hemen ardından bu sayfaya gerekli güncelleme sonrası bilgiler eklenecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.