Tatlı İntikam Dizisi Hakan – Emre Taşkın Kimdir

Tatlı İntikam Dizisi Hakan – Emre Taşkın Kimdir

 

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve pek çok izleyicinin oldukça beğenisini kazanmış olan Tatlı İntikam dizisinde oldukça bilindik isimler yer alıyor. Başrollerini Furkan Andıç ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun paylaştığı dizide yer alan yan karakterlerden bir tanesi olan Hakan karakterine ise Emre Taşkın hayat veriyor. Tatlı İntikam Dizisi Hakan – Emre Taşkın Kimdir sorusunun cevabını merak edenleri yazımızı okumaya davet ediyoruz.

 

Tatlı İntikam Dizisi Hakan - Emre Taşkın Kimdir 1989 yılında Ankara’da doğan oyuncu, dizide evli ve bir çocuk babası bir doktoru canlandırıyor. Oyuncu daha önce Hıyanet Sarmalı ve Nizama Adanmış Ruhlar gibi projelerde çalışmıştır. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya fakültesinden mezun olmasının ardından İstanbul’a gelerek oyunculuk kariyerine başlayan oyuncu, karakteristik yüz hatları ve yeteneğiyle dikkat çekiyor. Cumartesi akşamları yayınlanan dizinin yarattığı başarı seyirciyi oldukça etkilemişti. Yetenekli ve güzel kadın oyuncularının yanı sıra, yetenekli ve yakışıklı erkek oyuncular da dizinin izlenme oranında artışa sebep oldu. Oldukça başarılı bir kadrosu bulunan Tatlı İntikam dizisinde tıp fakültesinde öğrenciyken aşık olan Sinan’ın yaşadığı aşk acısı nedeniyle okulu bırakmasından başlayan bir hikaye izliyoruz.

Sinan Tıp fakültesini bıraktıktan sonra yurt dışına gider ve aşçılık eğitimi alır. Bu sırada fakülteyi bıraktığı için babasıyla arası açılmıştır. Yurt dışında olduğu sırada ise babasının öldüğü haberini alacak ve bir kez daha büyük bir yıkım yaşayacaktır. Bundan sonra hayatını toparlayan Sinan ve Pelin’in arasındaki tutkulu ilişki tüm izleyenleri heyecanlandırmaktadır. Umarız dizinin başarısı bu şekilde devam eder.

Beyaz Show Tatlı İntikam Dizi ekibi,Hakan Peker ve Cengiz Semercioğlu

https://www.youtube.com/watch?v=9vWOxdHfrok

Tatlı İntikam 1. Bölüm – Git Arda Turan ile evlen!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.