Bedava İnternet

Türk Telekom, Turkcell , Vodafone  faturalı ya da faturasız hat sahiplerine bedava internet 2019 paketler sunmaktadır.  Aşağıdaki paketlerden istediğinizi seçebilirsiniz!

 

2019 tarihinde Aralık ve Ocak ayları içerisinde kullanılacak Türk Telekom bedava internet paketlerini ücretsiz alabilmek için yazımızı takip edebilirsiniz. Türk telekom bedava internet kampanya detayları alt tarafta sizlerle bir araya geliyor. Türk Telekom şirketi hat kullanıcılarına devamlı olarak kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanya koşullarından hemen haberdar olmak için internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Türk Telekom firmasının ücretsiz internet paketleri açıklandığı anda sizlerle paylaşıyoruz. Türk telekom firmasının hediye internet paketleri için takipte kalabilirsiniz.

Sil Süpür İnternet Kampanyası

Haftada bir Türk Telekom firmasından sana özel hediyeler geliyor. Cepten internet, konuşma, Premium üyelik gibi pek çok kampanyaya erişmek için Online İşlemler uygulamasından şimdi giriş yapabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek ve Sil Süpür oyununu oynamanız gerekir.

  • Türk telekomun sunduğu hediyeler haftada bir perşembe günü 08:00’a kadar yenilenir.
  • Hediyeler açıklanın müşterilere SMS’i gönderilecektir. SMS sonrasında hediyeleri kullanabilirsiniz
  • Kampanyadan faturalı ve faturasız müşteriler yararlanabilir.
  • E-fatura Hediye İnternet
  • E-fatura abonesi olarak 1GB bedava internetten yararlanabilirsiniz. E-fatura aboneliğinizi hemen başlatabilir ve faturalarınızı e-postanızdan takip edebilirsiniz. Bu servis ile beraber kağıt israfını önleyebilir ve doğaya katkıda bulunabilirsiniz. ​​ 1GB bedava internet için e-mail adresiniz yazıp 3008‘e göndermeniz yeterlidir.

ArayanıBil İnternet Kampanyası

ArayanıBil plus servisi ücretlidir. Bu servise abone olan kişilere hediye internet verilir. ArayanıBil Plus’a servisine abone olan kişilere 1 GB İnternet Paketi hediye veriliyor. ArayanıBil Plus merkezine abone olan kişiler hiçbir aramayı kaçırmadan kolayca 1 GB’lık internet paketinden yararlanıyor. Bu servis aylık abonelerine Haftalık 1 GB internet paketi sunuyor. Abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7065 numarasına SMS yollayabilirsiniz. ArayanıBil Plus servisini 6 aylık kullanırsanız Aylık 1 GB internet paketinden yararlanabilirsiniz.

Online Yükleme Kampanyası

Türk Telekom firmasının mobil uygulamaları üzerinden kredi kartında il kez TL yükleyen kişilere anında 1 GB ya da 4 GB internet hediye edilmektedir. Firmanın internet adresi ve Türk Telekom mobil uygulamaları üzerinden ilk kez yükleme yapanlar 35 TL ve üzeri yüklemesi durumunda 30 gün geçerli olmak üzere yurtiçi üzerinde hediye 4 GB cepten internet kullanabiliyor.

4,5G Bedava İnternet

4,5G uyumlu telefonunuz bulunuyorsa bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Sahip olduğunuz kartınızı 4,5G uyumlu yer alan SIM Kart ile ücretsiz şekilde değiştirebilir ve hediye konusunda tam 30 gün 1 GB interneti kullanabilirsiniz. 4,5G İnternet kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerin sahip olduğu SIM kartlarını 4,5G uyumlu olan kartla değiştirdikten sonra 5555 numarasına 4,5G SIM yazarak mesaj atabilir. Bu işlem sonrasında 30 gün geçerli 1 GB hediye internetinizi kullanabilirsiniz

1 GB Kazan Kampanyası

Mobil uygulama ya da turktelekom.com.tr adresi üzerinden banka kartı veya kredi kartı ile TL yükleyenler Türk Telekom bedava internet paketinden yararlanıyor. Kampanya kapsamında istenilen oranda TL yüklemesi yapan aboneler bedava 1 GB internet alıyor. Kampanyada yükleme oranlarına bağlı şekilde günlük ya da haftalık hediye internet abonelerle bir araya getiriliyor.

Hediye 2 Gün Kampanyası

Türk Telekom bedava internet konusunda firma kampanyalarını sürekli olarak yenilemeye devam ediyor. Sosyal medya paketleri uygulamalar ile desteklenerek müşterilerine daha kolay şekilde sunuluyor. Farklı alanlarda internet hizmeti sunmaya devam eden firma bedava internet kampanyalarını haftanın 2 günü cepten hediye ile veriyor. Kampanya da yer alan hediye internetten faydalanmak için telefonunuzun SMS kısmına HEDIYE 2 GUN yazarak 5555’e göndermenizdir. Size gelen onay sonrasında hattınıza bedava internet yüklenecektir. Bu kampanya koşullarından yıl boyunca yararlanma şansınız yer alacaktır.

3 Ay Hediye

Türk Telekom Prime tarifesini kullanan aboneler, 3 ay kullanım süresi olarak bulunan 30 GB internetin sahibi olabiliyor. Kampanya kapsamı içerisinden, faturasız tarifeler üzerinden faturalı Prime tarifelerine geçişi gerçekleştiren ve 4.5G uyumlu SIM karı bulunanlar firma tarafından verilen kampanyaları kolayca kullanabilecekler. Kampanya ile beraber 3 fatura dönemi geçerli olmak üzere ücretsiz 30 GB hediye internet, abonelerin sahip oldukları cep telefonu hatlarına tanımlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.