Turkcell Bedava İnternet

Faturalı veya Faturasız Turkcell hattına sahip kullanıcılara hediye ya da fiyat olarak en uygun paketleri buradan sizlere sunuyoruz, Turkcell Bedava İnternet kampanyalarından aşağıdaki seçeneklerimizden seçenebilirsiniz.

l müşterisi olarak yer alıyorsanız birbirinden avantajlı 10 GB’a kadar ulaşabilen hediye sınırsız internetten kolayca yararlanabilirsiniz. Sizde yazımızı güncel olarak takip ederek ücretsiz internet kampanyalarını kolayca bulabilirsiniz.

Adresimiz üzerinde yer alan içerikler Turkcell kampanyaları ve bu kampanyalardan nasıl yararlanacağınıza dair bilgileri verecektir. Bu alanda en fazla ilgi gören konular arasında bedava internet yer almaktadır. Turkcell kullanıcılarına güncel olarak Turkcell bedava internet kampanyası sunmaktadır.

GNÇ Hediyeni Kap

GNÇ uygulamasından yararlananlar, uygulama içerisinde yer alan yumurtayı çatlatarak bedava internetten yararlanabiliyor. Hediye interneti almak için saatlik ya da yarım saatlik seçeneklerle beraber 1 TL’ye 1 GB internet paketlerinden de yararlanabiliyor. Kampanya kapsamı içerisinde bedava internetten bir hafta içinde 2 gün yararlanabilirsiniz. Bu kampanya 31 Aralık 2018 tarihinde sona erecektir.

GNÇ Gece 5 GB

Turkcell, GNÇ paketine sahip olan abonelerine sürpriz 5 GB internet hediye etmeye devam ediyor. Sizler de kampanyadan en iyi şekilde yararlanarak, 22.00 ve 06.00 saatleri içerisinde 5 GB internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmayı düşünen Turkcell abonelerinden gerekli şartları yerine getirecek olan kişiler, Turkcell bedava internet kullanma hakkına sahip olabiliyor. Kampanya içerisinde 5 GB internet, otomatik olarak tanımlanıyor.

Turkcell Yaani Bedava İnternet

Turkcell şirketinin 2017 yılında duyurduğu arama motoru yaani Türkiye’nin ilk akıllı uygulaması olarak yer alıyor. Turkcell faturalı ya da faturasız hattı bulunanlar Google Play & App Store üzerinden telefonuna indirerek buradan arama yaptıkları zaman 1GB – 2GB arasında değişim gösteren internet paketlerinden yararlanabiliyor. Bu kampanyadan yararlanmak için sadece YAANİ uygulamasını indirerek arama yapmanız yeterli olmaktadır. Sizler için tanımlanan bu internet için sizden ücret talep edilmemektedir.

1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell şirketinin Kim 1 GB bedava internet ister kampanyasından bedava internet elde etmek için akıllı telefonunuza uygulamayı indirin ve kurulumunu yapın.  Turkcell Bip Messenger bölümünde Kim 1GB internet ister kampanyasını bulduktan sonra buradaki yarışmaya katılabilir ve bedava internet kazanabilirsiniz.

4.5G Salla Kazan

4.5G uyumlu hat sahibi olan kişiler, salla kazan kampanyası sayesinde hediye kazanmaya devam ediyor. Turkcell, 4.5 Salla Kazan kampanyaları üzerinden internet, konuşma ve sms paketleri hediye ediliyor. Abonelerin her hafta hediye alma hakları yenilebiliyor. Kampanya kapsamı içerisinde sunulan paketler, abonelere hediye ediliyor.

Otomatik Ödeme Yaparak 2 GB İnternet Kazan

Turkcell firmasının otomatik ödeme talimatı hizmetlerinde, bireysel hat aboneleri bu kampanyaya katılabilir. Kampanyaya katılım konusunda bir adet otomatik ödeme talimatı verilmelidir. Ödeme talimatı tanımlanınca Turkcell abonelerine bedava internet sunuyor. Verilen hediye internetin kullanım süresi 2 ay olarak açıklanmıştır.

Dergilik Hediye 1GB

Turkcell Dergilik uygulamasını kullanan aboneler, 1 GB bedava internet paketinden yararlanabiliyor. Turkcell’in abonelerine sunulan bu kampanyayı kullanmak için Dergilik uygulamasını telefonunuza indiriniz. Turkcell Dergilik kampanyası kapsamı içerisinde sizlere ulaştırılan 1 GB internetin kullanım süresi 1 hafta olarak açıklanmıştır.

10GB Bedava İnternet

Faturalı veya Faturasız müşterisi olarak yer alıyorsanız tam 10GB Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. 10GB olarak açıklanan bedava hediye internetten yararlanmak için akıllı telefonunuzda Bip Messenger uygulaması yüklemelisiniz. Telefonunuz içerisinde bu uygulama yer almıyorsa App Store ve Google Play mağazalarından indirebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için Bip Messenger uygulaması üzerinden otuz kişi ile arama yapmanız gerekir. Kampanyaya katılan ilk 200.000 kişi içerisinde olmanız durumunda hattınıza 10GB bedava internet yüklenmektedir.

2 GB Bedava İnternet

Faturalı müşterisi olarak bulunuyorsanız bu kampanyayı hattınız üzerinde tanımlayabilirsiniz. 31 Aralık’a kadar süresi bulunan bu kampanyadan yararlanmak için otomatik ödeme talimatı vermeniz yeterli olacaktır. Belirtilen tarihler içerisinde hattınıza otomatik fatura talimatı vermeniz durumunda Turkcell 2GB bedava internet paketi verilecektir.

12 Ay Boyunca Bedava 2GB İnternet

Faturasız hattınız bulunuyorsa 12 ay boyunca 2GB bedava internete sahip olabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Faturalı hatta geçiş yaparak herhangi bir paketi hattınıza tanımlamaktır. Daha sonra ise hattınıza koşulsuz olarak aylık 2 ve yıllık 24 GB hediye interneti kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.