Ücretli Vekil Öğretmenlerin Maaşları Ne Zaman Yatacak 2014

Ücreli Vekil Öğretmenlerinin maaşları ne zaman yapacak sözleşmeli öğretmen maaşları Kadrolu vekil öğretmen maaşları hangi tarihte yatacak. Vekil Öğretmenler ne Zaman maaş Alacak ? Ödemeler Ne zaman Yapılacak ?

Vekil Öğretmen

81 ilde görev yapan KahramanMaraş, Bilgiozetim.com Ordu, Kastamonu, Iğdır, Muş, Van, Hakkari, Tunceli, Sinop,  Ardahan, Kars, Çorum, Edirne, Bitlis,Kayseri, Sivas, TokatGiresun, Erzincan, Malatya, Gaziantep, Bayburt, Erzurum, Artvin,Mardin, Şanlıurfa, Adıyaman, Gümüşhane ,Trabzon, Rize, Ağrı, İzmir, İstanbul, Balıkesir, Bursa, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Eskişehir, Ankara, Kütahya, Çanakkale, Düzce,  Manisa, Aydın, Muğla, Denizli, Burdur, Uşak, Afyonkarahisar, Isparta, Antalya, Konya, Mersin, Karaman, Aksaray, Kırşehir, Kırıkkale, Çankırı, Zonguldak, Bolu, Bilecik,Karabük, Bartın, Tekirdağ, Niğde, Adana, Şırnak, Elâzığ, Batman, Siirt, Kilis, Yozgat, Nevşehir, Kırklareli, Diyarbakır, Amasya, Samsun, Bingöl, Hatay, Osmaniye illerin de ücretli vekil öğretmenlerin maaşları ne zaman yatacak ? İşte bu sorunun cevabını sitemizden veriyoruz.

Kadrou, sözleşmeli ve vekil öğretmenlerimizin maaşları genel olarak her ayın 15’inde peşin olarak aksamadan yatmaktadır. Ek olarak ders ücretleri ise her ayın 1’inde  hesaplarınıza yatması planlanmaktadır gecikmelerle birlikte ayın 4 ve 5’inci günlerinide bulabilir. Ücretli öğretmen maaşları ise her ayın 1’inde hesaplarına yatmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.