Uzun Ve Hacimli Kirpiklere Sahip Olmak

Uzun Ve Hacimli Kirpiklere Sahip Olmak

Her kadının hayalidir, büyüleyici bakışlara, güzel gözlere sahip olmak. Çünkü güzel gözlere sahip ve bakışlarıyla dikkat çeken kadınlar çok çekici görünürler. Güzel gözler, sahip olunan kirpiklerle daha da büyük bir anlam kazanır ve uzun ve gür kirpikler, çok daha büyüleyici bakışlara neden olur ve çok hoş görünürler. Makyajla da iyice belirginleştirilen kirpikler, daha da dikkat çekici olabiliyorlar. Ancak ne yazık ki her kadın uzun ve gür kirpiklere sahip olamıyorlar. Uzun ve gür kirpiklere sahip olmanın birçok doğal çözümü olduğundan, birçok kadın bu yöntemleri kullanarak, kirpiklerinin uzamasını ve gürleşmesini sağlayabiliyor.

Uzun kirpiklere sahip olabilmek istiyorsanız, öncelikle mevcut kirpiklerinizi korumak için önlemler almalısınız. Yaptığınız makyajı kesinlikle temizlemeden uyumamalısınız. Sürdüğünüz rimelin, kirpiklerinizden temizlenmemesi, kirpiklerinizi zayıflatır ve dökülmesine neden olur. Kullandığınız rimel kaliteli bir ürün olmalıdır. Kirpiklerinizin yıpranmaması ve dökülmemesi için, suya dayanıklı rimel kullanmaktan kaçınmalısınız. Makyajınızı temizlerken, kirpiklerinizi hırpalamadan, uygun bir göz makyajı temizleme ürünüyle, hafif hareketlerle silmelisiniz. Makyajınızı temizlerken yaptığınız hatalar, zaten çok hassas olan kirpiklerinizin, dökülmesine neden olacaktır.

Kirpiklerinizi gürleştirmek ve uzatmak için kullanabileceğiniz oldukça etkili ve olumlu sonuç veren bazı doğal yöntemleri uygulayabilirsiniz. Bunlardan en bilineni kirpiklerinizin diplerine haftada bir kez uygulayacağınız badem yağıdır. Badem yağı hem kirpiklerinizin güçlenmesini sağlayacak, hem de sağlıklı bir şekilde uzamasını hızlandıracaktır. Ayrıca kirpiklerinize süreceğiniz vazelin ve zeytin yağıda kirpik diplerinizi nemlendirecek ve hızlı ve sağlıklı uzamalarını sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.