Vatan Haini Dizisi Ne Zaman Başlayacak, Konusu, Oyuncuları

Vatan Haini Dizisi Ne Zaman Başlayacak, Konusu Ve Oyuncu Kadrosu

 

Gündemi uzun zamandır meşgul eden ve izleyiciler tarafından merakla beklenen Vatan Haini dizisi ne zaman başlayacak, konusu ve oyuncu kadrosu kimlerdir diye baktığımız zaman, uzun bir süreden bu yana ekranlarda görünmeyen Halit Ergenç’in bu dizi ile birlikte tekrardan ekranlara döneceği açıklanmıştır. Kanal D ekranlarında yayına başlayacak olan Vatan Haini dizisinin de Azize karakteri ile Halit Ergenç’e eşlik edecek kişinin ise Bergüzar Korel olduğu açıklandı. Halit Ergenç ise dizide Cevdet Yüzbaşı adlı karakteri canlandıracak.

Vatan Haini Dizisi Konusu

Konusu bakımından da izleyicileri merak içinde bırakan Vatan Haini dizisinin çekimleri Selanik’te gerçekleştirildi. Osmanlı zamanlarını anlatan dizi; Cevdet Yüzbaşı’nın vatanı ve aşkı için olan kahramanca savaşını anlatmaktadır. Balkan Harbinin sonlarına gelindiği bir dönemde, Selanik’te Yüzbaşı olan Cevdet, dizisi ailesi ve vatanı arasında sınanmaktadır. Vatanı ve ailesi arasında zorlu bir sınavdan geçecek olan Cevdet Yüzbaşının çeşitli kahramanlıkları dizinin esas konusunu oluşturmaktadır.

 

Bu esnada Cevdet Yüzbaşı‘nın eşi Azize ise, sürekli olarak Cevdet’e olan aşkıyla sınanmaktadır. Yüzbaşı olan eşini kaybetme korkusu ve ona olan aşkı çok fazla olan bir karakteri canlandırmaktadır. Bu ilgi çekici konusu nedeniyle de izleyiciler dizinin ne zaman yayına gireceğini büyük bir merakla beklemektedirler. Dizinin yayına ne zaman başlayacağı ile alakalı olarak henüz net bir tarih verilmedi. Ancak yakın bir zaman içerisinde dizinin yayına başlaması ile ilgili net bir tarih verilmesi bekleniyor.

Vatan Haini Dizisi

 

Yapımı 03 Medya tarafından gerçekleştirilen bu dizinin yönetmenliklerini ise Yağmur-Durul Taylan çifti yapmaktadır. Dizinin yapımcısı ise Nermin Eroğlu’dur. Gelen ön bilgilere göre dizinin yayın hayatına girmesi ile birlikte büyük bir reyting yapacağı tahmin edilmektedir. Sosyal medya üzerinden de gelen yorumlara göre daha şimdiden büyük bir sabırsızlık içinde olunduğu görülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.