Vodafone Bedava İnternet

Faturalı ve faturasız hat sahiplerine Vodafone hediye bedava internet kampanyalarını sunmaya devam ediyor. İnternet adresimizi sizde güncel olarak takip ederseniz bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Vodafone operatörü kullanıcıları için farklı kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. 2018 yılına az bir süre kala sizde bu özel kampanyalarda hemen yararlanabilirsiniz. Kampanyalar ile beraber ücretli paketleri de en uygun alabileceğiniz tarifeleri burada bulabilirsiniz. Bedava internet hattınız içerisinde tanımladığınız zaman sizlerden ücret talep edilmeyecektir. Bu hediye internetleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Güncel olarak kampanyalar sunan vodafone hediye internet paketleri hat sahiplerine günlük, haftalık ya da aylık olarak sunulabilmektedir. Bu kampanyalardan faydalanarak bedava internetten yararlanabilirsiniz. Vodafone bedava internet kampanyaları sadece Türkiye içerisinde geçerli olmaktadır.

Vodafone Yanımda İle 1GB İnternet

Her Hafta Pazartesi günü 1GB bedava hediye internet dağıtan Vodafone bu kampanyayı faturalı ya da faturasız hat sahiplerine sunabiliyor. Yanımda uygulamasını akıllı telefonunuza indirdikten sonra bana ne var bölümünde pazartesi günlerinde Vodafone bedava internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone, 4.5 bulunan SIM kartı kullanan abonelerine internet sunmaya devam ediyor. Vodafone mağazaları içerisinde SIM kartını 4.5G uyumlu duruma getirecek olan Vodafone aboneleri 1 GB hediye internet kampanyasından yararlanabiliyor. Kampanya kapsamı içerisinde 4.5G uyumlu SIM kartı, Vodafone mağazalarından hemen alabilirsiniz.

Hemen Çarkı Çevir İle Bedava İnternet

Faturalı ya da faturasız hat sahiplerine Vodafone hediye internet kazandırmaya devam ediyor. Telefonlarınızda yer alan Vodafone Yanımda uygulamasını pazartesi günleri kullanabilir ve hediyelerden hemen yararlanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bedava internet aynı gün 24 saat içinde hattınıza tanımlanmaktadır. Bu süre içerisinde sizlerden ücret istenmemektedir.

Vodafone FreeZone 2 GB İnternet

FreeZone abonesi olanlar TL yüklemesi gerçekleştirerek hediye 2 GB internet alabiliyor. Hediye internet konusunda gerekli koşulları yerine yetiren aboneler, 30 TL yükleme ya da 29 TL üzerinde paket satın almaları durumunda kampanya kapsamında yer alan 2 GB hediye interneti kullanabiliyor.

Kampanya koşullarından yararlanacak olan abonelerin hatları üzerinde tanımlanan 2 GB hediye internetin kullanım süresi 1 ay olarak hesaplanmıştır. 1 aylık süre içerisinde ya da kampanya kullanım hakları sonra erince internet fiyatları mevcut tarife üzerinden ücretlendirilmektedir.

İnternet Avcıları Kampanyası

İnternet Avcıları uygulamasından yararlanarak sizde bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava internetten yararlanmayı düşünen Vodafone aboneleri İnternet Avcıları uygulamasını indirebilir. İstenilen koşulları yerine getiren aboneler, günlük bedava internet kazanabiliyor. Uygulama ile sunulacak olan bedava internet seçenekleri bir gün geçerlidir. Bedava internet kampanyalarında uygulamayı kullanan kişilere 1 GB hediye internet verilmektedir.

İnternet Avcıları uygulaması hediye verme üzerine kurulmuştur. Uygulamada bulunan bitleri yakalamanız gerekir. Yakalanacak olan bitlerin sayısı arttığı zaman kazanılacak hediye internet seçeneği de farklı hale geliyor. Gün içerisinde kullanıcılar sadece bir kere bit yakalama hakkı verilmektedir.

Şehrine Özel Kampanya

Vodafone, aboneleri için şehrine özel kampanyalar sunmaya devam ediyor. Kampanya kapsamı içerisinde sizde şehrinize özel kampanyadan yararlanabilirsiniz. Faturalı ve fatura aboneleri hediye bu haktan yararlanabiliyor. Vodafone tarafından verilen kampyan kapsamında İzmir, Mersin ve Hatay’da Vodafone merkezlerini ziyaret edebilir ve yeni Vodafone abonesi olan kişiler hediyelerini alabilir. Kampanyaya katılacak olan yeni Vodafone aboneleri için 2 hediye seçeneği yer almaktadır.

500MB Bedava İnternet

Vodafone kullanıcılarına özel bedava internet konusunda başka kampanya ise Abone 500 MB internet olarak yer alıyor. Bu kampanyadan yararlanmak için cep telefonlarınızdan 3636’ya “ABONE NET 500MB” yazmanız yeterli olacaktır. Kısa mesaj olarak bu yazıyı göndererek bedava internet paketi hattınız üzerinde tanımlanmaktadır. Bu paket güncel bir bir paket olduğu için iptal edilmediği sürece geçerli olmaktadır.

2GB Bedava İnternet

Vodafone yeni gelmiş ya da hiç paket kullanmamış kullanıcılara bedava internet dağıtmaya devam ediyor. 2 GB Vodafone bedava internet kampanyasını kullanmak için ABONE SÜPER paketini hattınıza tanımlamamış olmanız gerekiyor.

Vodafone Pass Kampanyası

Vodafone kampanyasında faturalı hatta sahip aboneler haftalık Sosyal Pass aldıkları zaman haftalık İletişim Pass paketinden yararlanmaktadır. Haftalık oalrak Video Pass paketi aldıkları zaman ise haftalık Sosyal Pass paketini hediye alabilmektedir. Sadece faturalı Vodafone abonelerinin yararlanabildiği Pass kampanyasına katılmak için bir haftalık Pass paketi almanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.