Yeşil Deniz Dizisi Artık Yayınlanmayacak..!

İnstagram üzerinden dizinin yapımcısı olan Ayfer Özgürel tarafından paylaşılan bir görselde açıklama bulunuyordu. Açıklamayı okuyan dizi izleyenlerini üzmüş olsa da yapımcı tüm izleyenlerine teşekkür etti ve çalışan arkadaşlarına da teşekkürlerini iletti. Yapılan açıklamada dizinin yayınlanmış olduğu kanalın diziyi gelecek sezonda aralarında görmek istemediğini, dizi ile çalışmalarını devam ettirmeme kararının henüz bir belge ile olmadan da olsa onaylandığını söyledi.

Bildiri üzerine büyük hüzün yaşayan dizi sevenleri ve dizi çalışanları dizinin tekrar yayına alınması isteklerinde bulundu ve sonrasında gereken desteğin de verileceğinin altını çizdi. Dizi sezona veda etmişti ancak final olacağı hakkında hiçbir fikir yoktu. Dizi ile ilgili çalışmaların tam da başlayacağı sürede gelen bu haber yapımcıların ve yönetmenin hevesini kursağında bıraktı ve onları üzdü diyebiliriz.

Böyle bir durumda yapılacak olan tek çalışma ise dizi izleyenlerin kampanya sitelerinde kampanya imzalayarak ilgili kanalın yönetimine iletmeleri olacaktır. Böylece kurum kişileri dikkate alacak ve dizi yönetmenleri ile ilgili görüşme ya da yeni çözümler aramanın yollarını da tutacaklardır.

Yeşil Deniz Dizisi Neyi Anlatıyor?

Yeşil Deniz isimli dizi doksanlı yılları anlatan, ege kasabasında geçen ve yöre civarında 4 kişinin başından geçen olayların anlatıldığı bir dizidir. 2014’ten beri ekranlarımızda yayın hayatına devam eden dizi günümüze kadar toplam 75 bölüm yayınladı.

Yapımcı ve yönetmenler, istek ve talebin kanala yoğun olarak iletilmediği takdirde projenin biteceğini belirtmiş olsa da farklı projelerde görüşmek için sevenlerine veda konuşmasını da metnine ekledi.

 

 

“Yeşil Deniz Dizisi Artık Yayınlanmayacak..!” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.