Yetim Gönüller Asya Kimdir ?

Samanyolu Tv ekranlarının beğenilerek izlenen dizilerinden biri olan Yetim Gönüller yayına ilk girdiği günden beri yüksek bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Diziden çok dizi karakterleri hakkında bilgileri merak eden ziyaretcilerimiz için dizinin fenomen isimlerinden biri olan Asya karakteri hakkında detaylı bilgileri araştırıp bir araya getirerek burada siz değerli ziyaretcilerimi ile paylaşıyoruz. Peki bu güzel oyuncu yani asya karakterini canlandıran Kim?

Yetim-Gönüller asya

Ekranların beğenilerek izlenen dizisi Yetim Gönüllerd’de Asya karakterini canlandıran güzel oyuncu Yağmur Ün’ dür, Güzelliği ile kısa sürede dizide hayran kitlesi oluştursan oyuncumuz hakkındaki bilgiler ise şu şekildedir. 4 Kasım 1995 Yılında türkiyenin en gözde şehirlerinden biri olan istanbulda dünyaya gelen güzel oyuncumuz şuanda yirmili yaşlardadır. Yaşının genç olmasına rağmen dizideki uyumu ise taktir edilmektedir. Üsküdar Ticaret Lisesini bitiren Yağmur Ün daha sonra ise Beykoz Lojistik MYO’nu bitirmiştir. Buradaki eğitimlerini tamamladıktan sonra, bir çok ünlü oyuncu başta olmak kaydı ile; Kemal Sunal, Zeki Alasya, Metin Akpınar, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Sibel Can, Özcan Deniz gibi daha bir sürü ünlü isimlerin evlerinde film çekmeleri ile küçük yaştan beri bu işlerin içindedir.

1,66 cm boyunda ve 45 kilo ağırlığında olan güzel oyuncu İlk olarak Alemin Kralı dizisinde adından söz ettirmeyi başaran Yağmur ÜN, Elde var hayat, Nerde o yeminler, Medine, Hızlı Adamlar, Zerda ve Haziran Gecesi gibi dizilerde de ekran karşısına çıkmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.