YGS Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2014 ?

Binlerce öğrencinin katıldığı Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) 23.03.2014 tarihin de yapıldı.Peki ya YGS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak. YGS Sınav sonuçlarının tarihi belli mi ? YGS sınav sonuçlarının tarihi ne zaman belli olur. YGS Soru Kitapçığı yayınlandı mı ?

36625965_ygs

YGS Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak !

Ygs sınav sonuçlarının 1 hafta gibi çok kısa süre içerisinde açıklanması bekleniyor. YGS sınav sonuçlarının daha önceki senelere göre 2014 yılı için daha erken açıklanması bekleniyor. YGS Soru kitapçığını resmi internet sitesinden yayına sundu dilerseniz soru kitapçığını inceleyerek kendi puanlarınızı hesaplayabilirsiniz.

YGS Sınavı Soru Kitapçığını indirmek için tıklayın

Ygs 2014  Türkçe Soruları Ve Cevapları Ösym Tıkla

Ygs 2014 Matematik Soruları Ve Cevapları Ösym Tıkla

Ygs 2014 Fen Bilgisi Soruları Ve Cevapları Ösym Tıkla

Ygs 2014 Sosyal Bilgiler Soruları Ve Cevapları Ösym Tıkla

 

Soru kitapçığını indirdiniz ve soruları tek tek kontrol edip sınavda verdiğiniz cevapları hatırladınız ve doğrunuzu yanlısınızı az çok biliyorsunuz şimdi ikincil olarak yapmanız gereken işlem bunu ortalamasını çıkartarak YGS Puanınızı bulmak.

YGS Sınavı Puanı Hesaplama için tıklayın

 

YGS 2014 sınavlarından kaç puan aldınız puanlarınızı hesaplayıp öğrenebilirsiniz.Milyonlarca öğrencinin ter döktüğü Üniversite sınavının ilk aşaması olan YGS’nin sınav sonuçları 1 haftaya yakın bir sürede açıklanması bekleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.