Yüksek Sosyete Kerem – Engin Öztürk Kimdir?

Yüksek Sosyete Kerem – Engin Öztürk Kimdir?

 

Engin Öztürk 1986 yılında Eskişehir’de doğmuştur. Meslek Yüksek Okulunda Astsubaylık okumuş, ancak daha sonra Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar bölümüne girerek oyunculuk kariyerinin ilk sınavını 2010 yılında Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizisin de vermiştir.

 

yukseksosyeteizlecom-yuksek-sosyete-kerem-kimdir-engin-ozturk-341x220         Birçok hayran kitlesine sahip olan oyuncu, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi ve Muhteşem Yüzyılda ki Şehzade Selim rolüyle izleyicilerden tam not almıştır. Sarı Selim rolüyle dünya çapında da bir ün kazanan oyuncu, seçici davrandığı projelerde de başarılı bir oyunculuk sergilemektedir. Yakışıklılığı ile genç kızların gözdesi haline gelen oyuncu, Hatırla Gönül adlı dizide de oynayarak Yusuf karakterini canlandırmıştır. Oyunculuk konusunda birçok projeye imza atan oyuncunun, şu sıralar Yüksek Sosyete dizisinin başrolünde oynamaktadır. Sarışın ve mavi gözlü oyuncu, birçok kişi tarafından Kıvanç Tatlıtuğ ve Beyazıt Öztürk’e benzetilmektedir.

Yüksek Sosyete Kerem

 

Şimdilerde Yüksek Sosyete dizisinde oynayan Engin Öztürk’ün canlandırdığı rolden bahsederek yazımızı sonlandırıyoruz. Kerem, orta sınıf bir ailenin tek çocuğudur. Babası çiçekçilikle ilgilenmekte ve ailesi zengin bir ailenin yanında çalışmaktadır ve Kerem o ailenin oğlu Mert ile çok yakın arkadaştır. Mert’in sürekli onu kullandığını düşünen Kerem, ailenin işlerinden ayrılarak, Garipçe’de kendi evini yapmak ve oraya yerleşmek hayalindedir. Bu hayalini gerçekleştirmek için paraya ihtiyacı olan Kerem, Mert’in yer değiştirme fikrini kabul etmek zorunda kalır ve hayatının aşkı Cansu da kendisini Mert olarak tanır.

YÜKSEK SOSYETE – Kerem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.